Irena Pacholewska-Urgacz

radca prawny

Jestem radcą prawnym, specjalizuję się w prawie pracy. Propaguje wiedzę na temat prawnych aspektów kobiecej kariery i przedsiębiorczości. Piszę o inspirujących kobietach.
[Więcej >>>]

Sklep

Wesołych Świąt!

Irena Pacholewska-Urgacz24 grudnia 2019Komentarze (0)

Wesołych Świąt

 

Święta Bożego Narodzenia już tuż tuż. Piękny magiczny czas przed nami! Pełen krzątaniny, biegu, ale i zadumy, wzruszeń, ciepła i radości.

Dla mnie, zwłaszcza odkąd mam dzieci, każde Święta są bardzo wyjątkowe! Każdego roku, z kolejnymi członkami naszej rodziny, tworzymy naszą własną świąteczną tradycję. Taką, którą, mam nadzieję, nasze córeczki będą ciepło wspomnieć, kiedy już dorosną!

Przed nami ostatnie przygotowania, w domu jest harmider, dzieci wyjadają samodzielnie ozdobione pierniczki i podglądają prezenty pod choinką nie mogąc doczekać się Wigilii, psy szczekają, a po świątecznym sprzątaniu już niemal ani śladu ;-).

A ja, chcąc chłonąć tę atmosferę już teraz życzę Ci wiele radości, zdrowia, miłości. Tego, abyś spędziła te Święta z ważnymi dla Ciebie osobami, dbała również o siebie, cieszyła się tym wyjątkowym czasem, i nie martwiła drobiazgami.

Wesołych Świąt!

Fot. Angelina Jollivet on Unsplash

W czym mogę Ci pomóc?

Irena Pacholewska-Urgacz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez LAW FIRST Irena Pacholewska-Urgacz Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez LAW FIRST Irena Pacholewska-Urgacz Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: