Irena Pacholewska-Urgacz

radca prawny

Jestem radcą prawnym, specjalizuję się w prawie pracy. Propaguje wiedzę na temat prawnych aspektów kobiecej kariery i przedsiębiorczości. Piszę o inspirujących kobietach.
[Więcej >>>]

Sklep

O blogu

Blog powstał z myślą o pomocy kobietom, które szukają informacji o prawach związanych z zatrudnieniem. 

Jako kobieta, mama i osoba pracująca na etacie niemal 11 lat doskonale rozumiem problemy, z którymi na co dzień mierzą się pracujące kobiety. Jako prawnik mam możliwość podzielić się wiedzą, jak sobie z tymi problemami radzić. 

Na blogu przybliżam moim Czytelniczkom kwestie prawne dotyczące ich praw w związku z zatrudnieniem. Dzielę się wieloletnim doświadczeniem, przemyśleniami i przykładami z życia – moich Klientek, znajomych i swojego. 

Pamiętaj, że moje wpisy na blogu mają charakter wyłącznie informacyjny i są aktualne na dzień ich zamieszczenia. Nie traktuj ich proszę  jako porady prawnej ani źródła prawa. Taka porada zawsze musi być udzielona w oparciu o konkretne fakty, a każdy najdrobniejszy szczegół może mieć znaczenie. Jeśli masz pytania dotyczące Twojej konkretnej sytuacji, problemu czy sprawy po prostu skontaktuj się ze mną bezpośrednio w celu umówienia się na indywidualną konsultację prawną. Dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt. 

Zapraszam Cię też do dyskusji. Chętnie posłucham o Tobie i Twoich problemach. Podziel się ze mną swoim doświadczeniem, przemyśleniami i spostrzeżeniami! 

Życzę Ci przyjemnej lektury! 

*****