Irena Pacholewska-Urgacz

radca prawny

Jestem radcą prawnym, specjalizuję się w prawie pracy. Propaguje wiedzę na temat prawnych aspektów kobiecej kariery i przedsiębiorczości. Piszę o inspirujących kobietach.
[Więcej >>>]

Umów konsultację prawną

Pytanie o plany macierzyńskie podczas rekrutacji – Pytanie na śniadanie w TVP 2

Irena Pacholewska-Urgacz26 kwietnia 2019Komentarze (0)

Pytanie o plany macierzyńskie podczas rekrutacji - Pytanie na śniadanie w TVP 2Pytanie o plany macierzyńskie podczas rekrutacji. Temat bardzo ważny i budzący skrajne emocje. Ważny dla Ciebie – abyś znała swoje prawa. 💪 Ważny dla pracodawców – aby wiedzieli, na co zwracać uwagę, o co nie pytać, żeby nie naruszać przepisów i nie narazić się na zarzut dyskryminacji. 🤓

W środę miałam okazję rozmawiać na ten temat z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem w Pytaniu na śniadanie w TVP 2. Jeśli jeszcze nie oglądałaś 👉  zajrzyj koniecznie na stronę Pnś.

Mam nadzieję, że te informacje będą dla Ciebie przydatne!

A tak zupełnie prywatnie – to był to mój debiut w TV 😀 I przyznam Ci się, że trochę stresu mnie to kosztowało  🙈 Ale też było to dla mnie nowe, bardzo ciekawe doświadczenie, a ja lubię wyzwania i nowe doświadczenia 😀 A zatem zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia tego odcinka!

A jeśli chcesz przeczytać więcej na temat dyskryminacji w pracy to zobacz moje wcześniejsze artykuły na blogu: tutaj, tutaj, lub tutaj.

I na koniec życzę Ci udanej majówki!  A ja wracam do Ciebie zaraz po dłuuuuugim weekendzie z kolejnymi, całkiem nowymi wpisami 😃

W czym mogę Ci pomóc?

Irena Pacholewska-Urgacz

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez LAW FIRST Irena Pacholewska-Urgacz Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi przesłanego zapytania. Szczegóły: polityka prywatności.

  { 0 komentarze… dodaj teraz swój }

  Dodaj komentarz

  Na blogu jest wiele artykułów, w których dzielę się swoją wiedzą bezpłatnie.

  Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy prawnej, napisz do mnie :)

  Przedstaw mi swój problem, a ja zaproponuję, co możemy wspólnie w tej sprawie zrobić i ile będzie kosztować moja praca.

  Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez LAW FIRST Irena Pacholewska-Urgacz Kancelaria Radcy Prawnego w celu obsługi komentarzy. Szczegóły: polityka prywatności.

  Poprzedni wpis:

  Następny wpis: